Kapadokya Balon Turu

Kapadokya Balon Turu, Kapadokya’nın doğa şaheseri güzelliklerini görebilmeniz için size sunulan fırsatlardan biridir. Kapadokya Balon Turuyla, hayallerinizi süsleyen alanları, gökyüzünden görme fırsatı bulacaksınız. Balon turu fırsatlarını keşfetmenin yanı sıra, balon turu fiyatlarımızın cazipliği ile de, ekonomik açıdan rahat bir şekilde bu aktivitelerden faydalanabileceksiniz.

Kapadokya, tarihin en muhteşem ve göz alıcı eserlerini barındıran, hem doğal bir güzellik, hem de tarihin bütünleştiği bir coğrafi alandır. Kapadokya’da, coğrafi olaylar sonucu oluşan peri bacaları yer almaktadır. Aşırı bir şekilde turist akımı alan bölge de peri bacaları sonucu oluşan, tarihi alanlar meydana gelmiştir. Yüzyıllar içerisinde, insanlar, bu peri bacaları olarak adlandırılan tarihi güzellikleri, süsleyip, evler, kiliseler, tüneller ve farklı yaşam alanları oluşturmuştur.

Kapadokya Balon Turu ile, tarih boyunca insanlar tarafından, yapılandırılan ve değişik yapıdaki binaları kuşbakışı görme fırsatı yakalayacak, belki de kendinizi o dönemde yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Kapadokya Balon Turu fırsatları, sadece balon ile yapılan bir tur değildir. Doyasıya yaşabileceğiniz anlardan en güzelidir.

Kapadokya Balon Turu fırsatlarından yararlanabilmeniz için, size Balon Turu’nun cazip fırsatlarını sunmaktayız.

Kapadokya Balon Turu ile gelen misafirlerimiz, kendilerine özel servis araçları ile konakladıkları otelden alınıp, sabahın en güzel saatlerinde, güneşin doğuşunu seyretmek, günün en güzel saatinde, tarihe bir yolculuk yapmak için balonun kalkış alanına getirilir.

Kapadokya Balon Turu fırsatlarından biri olarak, kalkış alanına getirilen misafirlerimize açık büfe bir kahvaltı sunulur. Bu süreç içerisinde, balonumuz için uçma hazırlığı yapılır. Özel pilotlarımız tarafından, rüzgar yönü ayarlanarak uçuş için, misafirlerimiz balonlara alınır. Doğal ve tarihi güzellikleri seyredebileceğiniz ve hayaller kuracağınız Kapadokya Balon Turu bu şekilde başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.